RN73H1JTTD6202B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6202B50
JLCPCB Part #
C4039438
Description
100mW 62kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS