HV733ATTE206G
MFR.Part #
HV733ATTE206G
JLCPCB Part #
C4277444
Description
-55℃~+155℃ 1W 20MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS