RK73G2ATTD1500D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1500D
JLCPCB Part #
C6648461
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS