RK73G2ATTD1470C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1470C
JLCPCB Part #
C6181879
Description
-55℃~+155℃ 125mW 147Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS