TNPW08057K06BYEA
MFR.Part #
TNPW08057K06BYEA
JLCPCB Part #
C1720675
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 7.06kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS