RN73R2BTTD2770D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2770D10
JLCPCB Part #
C4275161
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS