SG73S1JTTD6R34F
MFR.Part #
SG73S1JTTD6R34F
JLCPCB Part #
C3942588
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.34Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS