RN732BTTD3282B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3282B25
JLCPCB Part #
C3948095
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS