RK73G2ATTD1212C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1212C
JLCPCB Part #
C7340250
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS