RK73G2ATTD11R3D
MFR.Part #
RK73G2ATTD11R3D
JLCPCB Part #
C6388565
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS