RK73G2ATTD1183F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1183F
JLCPCB Part #
C6388563
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS