RK73G2ATTD1181D
MFR.Part #
RK73G2ATTD1181D
JLCPCB Part #
C5874340
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS