RK73G2ATTD1152C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD1152C
JLCPCB Part #
C6181860
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS