RK73G2ATTD1102C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1102C
JLCPCB Part #
C6181858
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS