SG73G2BTTD1180D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1180D
JLCPCB Part #
C6220771
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS