RK73G2ATTD1070F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1070F
JLCPCB Part #
C5724711
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS