RK73G2ATTD1050F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1050F
JLCPCB Part #
C5851612
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS