RK73G2ATTD1001F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD1001F
JLCPCB Part #
C719292
Package
0805
Description
125mW 1kΩ ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS