RK73G2BRTTD6200F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD6200F
JLCPCB Part #
C6649392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS