RK73G2ARTTD9102F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD9102F
JLCPCB Part #
C5724699
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS