RK73G2ARTTD8662D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD8662D
JLCPCB Part #
C5724691
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS