SG73P2BRTTD1022D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1022D
JLCPCB Part #
C7078617
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS