HV732BRTTD1693F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732BRTTD1693F
JLCPCB Part #
C5654958
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS