RK73G2ARTTD7153F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD7153F
JLCPCB Part #
C7340209
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS