RK73G2ARTTD6811C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD6811C
JLCPCB Part #
C6270676
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS