WK73S2JTTE5R76F
MFR.Part #
WK73S2JTTE5R76F
JLCPCB Part #
C3938581
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS