RK73G2ARTTD4993D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4993D
JLCPCB Part #
C5851540
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS