SG73S1JRTTD3900D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3900D
JLCPCB Part #
C7311995
Description
-55℃~+155℃ 200mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS