RK73G2ARTTD4321D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD4321D
JLCPCB Part #
C5874215
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS