RK73G2ARTTD3923F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3923F
JLCPCB Part #
C6270622
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS