RN73R1JTTD1181B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1181B25
JLCPCB Part #
C2508198
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS