RK73G2ARTTD3651D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3651D
JLCPCB Part #
C6648102
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS