RK73G2ARTTD3401F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3401F
JLCPCB Part #
C5851476
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS