RK73G2BTTD1333C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1333C
JLCPCB Part #
C7049946
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS