AT0805CRD0744R2L
MFR.Part #
AT0805CRD0744R2L
JLCPCB Part #
C1693963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS