RK73G2ARTTD2671C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2671C
JLCPCB Part #
C7049292
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.67kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS