RN73H1JTTD7233D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7233D50
JLCPCB Part #
C3970917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 723kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS