RK73G2ARTTD2401F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2401F
JLCPCB Part #
C7049269
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS