RN73R2ETTD2980A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2980A10
JLCPCB Part #
C4228318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 298Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS