RK73G2ARTTD2151D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2151D
JLCPCB Part #
C6270567
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS