RK73G2ARTTD1963D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1963D
JLCPCB Part #
C6270560
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS