HV732ATTD396J
MFR.Part #
HV732ATTD396J
JLCPCB Part #
C4238887
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS