RK73G2ARTTD1823D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1823D
JLCPCB Part #
C6974337
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS