RK73G2ATTD1820F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1820F
JLCPCB Part #
C5851677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS