RK73G2ARTTD1101C
MFR.Part #
RK73G2ARTTD1101C
JLCPCB Part #
C7284000
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS