RK73G1JTTD9763D
MFR.Part #
RK73G1JTTD9763D
JLCPCB Part #
C4010833
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 976kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS