RN731ETTP1051F50
MFR.Part #
RN731ETTP1051F50
JLCPCB Part #
C3934751
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS