RK73G1JTTD8202F
MFR.Part #
RK73G1JTTD8202F
JLCPCB Part #
C2578878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS