RK73G1JTTD8252F
MFR.Part #
RK73G1JTTD8252F
JLCPCB Part #
C2578876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS