RK73G1JTTD6490C
MFR.Part #
RK73G1JTTD6490C
JLCPCB Part #
C2580913
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS